ÜRÜNLER
Megaboard Taşyünü Ara Bölme Levhası


Basma mukavemeti gerektirmeyen ancak dikeyde durabilen Taş yünü levhalardır. Isı, ses, yangın ve akustik yalıtımı gerektiren her türlü teknik detaylarda kullanılabilir.Çıplak, aluminyum folyo, sarı camtülü ve siyah camtülü kaplı olarak üretilebilirler.


Uygulama Alanları
Her türlü yapıların ara bölme duvarlarında, asansör ve merdiven boşluklarının duvarlarında, yapıların dış duvarlarının içten uygulamalarında ısı, ses ve yangın yalıtımı amaçlı kullanılır. İhtiyaca göre yoğuşma problemi olabilecek yerlerde alüminyum folyo kaplı veya akustik yalıtım gereken yerlerde camtülü kaplı olarak kullanılır.


Uygulama Şekli
Metal veya ahşap taşıyıcı konstrüksiyonlar ile oluşturulan kafes sistemlerinin içine ısı, ses, yangın
ve akustik yalıtımı amaçlı kullanılır. Kullanılacak olan Taşyünü Levhaların dikeyde durabilmesi ve zamanla yığılıp aşağı doğru kaymaması için en az 40 kg/m3 yoğunlukta kullanılmalıdır. Gerektirdiği durumlarda Klima Şiltesi pimi ile kısmen sabitlenmelidir. Akustik yalıtım gerektiren durumlarda Megaboard Taşyünü Ara Bölme Levhası siyah veya sarı camtülü kaplı olarak kullanılmalıdır ve Bölme duvarı kaplaması en az %40 delikli yüzeye sahip malzemeler ile kaplanmalıdır.

Adres
: Pazarkapı Mah. Islahane Cad. No:39 Ortahisar, 61030 Trabzon
Telefon
: 0 (462) 323 00 82
Faks
: 0 (462) 323 00 84