ÜRÜNLER
POLİONE


Polione, her türlü iklim koşulunda uygulanmak üzere tasarlanmış bir üründür.

Köprü, viyadük, otoyollar, otoparklar, raylı sistemlerle taşıma yapılan yollar, yüksek gerilmelerin olduğu projeler, toprak ile temas eden duvarlar, temeller, zemine oturan döşemeler, balkonlar, teraslar, eğimli çatılar, su depoları, yapay göletleri, isnat duvarları, beton kanaletler ve aynı zamanda banyo, lavabo ve buna benzer tüm ıslak zeminlerde ve su izolasyonu gereken her alanda kullanılır.

Farklı yüklere maruz kalacak bölümler için farklı mukavemet ve esneklikte ürünleri mevcut olan Polione, su yalıtımlarında kolaylık ve avantajlarıyla öne çıkmaktadır.

Avantajlar

• Binanız ömrünce dayanır.
• Her türlü zeminde uygulanabilir.
• Kullanım miktarı uygulama yapılmadan önce net olarak belirlenebilir.

Kullanım Alanları

APP modifiyeli Polione bitümlü su yalıtım örtüsü, sağlam ve esnek taşıyıcı yapısı ile kullanım alanlarını maksimum düzeye çıkarmış bir üründür.
Köprü, viyadük, otoyollar, otoparklar, raylı sistemlerle taşıma yapılan yollar, yüksek gerilmelerin olduğu projeler, toprak ile temas eden duvarlar, temeller, zemine oturan döşemeler, balkonlar, teraslar, eğimli çatılar, su depoları, yapay göletler, istinat duvarları, beton kanaletler ve aynı zamanda banyo, lavabo ve buna benzer tüm ıslak zeminlerde ve su izolasyonu gerektiren her alanda kullanılır.

Uygulama Şekli

• Membranlar, şaluma alevi ile ek yerlerinde 10 cm, rulo başlangıç ve bitim yerlerinde 15 cm. binme payı ile üst üste yapıştırılarak uygulanır.
• Membranların üzerine kaplama yapılmayacaksa, üst yüzeyi koruyucu mineral kaplı ürünler kullanılmalıdır.

Adres
: Pazarkapı Mah. Islahane Cad. No:39 Ortahisar, 61030 Trabzon
Telefon
: 0 (462) 323 00 82
Faks
: 0 (462) 323 00 84