ÜRÜNLER
ISONEM UNI-CLEAN


Yüzey Temizleyici

ISONEM UNI-CLEAN her türlü seramik uygulamasında, karo üzerinde kalan derz kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve çıkartmak için geliştirilmiş genel amaçlı bir temizleyicidir. Boyama işleminden önce metallerin hazırlanması, metal yüzeylerdeki kirin yağın ve pasın çıkartılması amacıyla kullanılır. Banyolar, mutfaklar ve odalardaki kiri aşınmaya neden olmadan ve paslanmaz çelik ve plastik yüzeylere zarar vermeden çıkartır. Derz temizleyici olarak yalnızca taş, porselen, seramik veya pişirilmiş kilden yapılmış yol döşemeleri veya karolarda kullanılmalıdır. Metal temizleyici olarak kullanımında ise alüminyum, demir, çelik, bronz, bakır, pirinç, kadmiyum kaplama ve kurşun üzerinde tavsiye edilir.


Uygulama ŞekliUygulama Şekli


UYGULAMA YÖNTEMİ: Püskürtme, daldırma, fırça ile.
UYGULAMA: Ürün direkt olarak temizlenecek yüzeye uygulanır. (Derz araları, sıva kaplamalar, metal yüzeyler, işlenmekte olan parçalar, vb.)
Maksimum 2-3 dakika süre ile nüfuz etmesi beklenir.
Bir sünger veya bez ile silinerek yağ, kir, pas, leke vb. çıkartılır. Kirin zor çıkması durumunda uygulama tekrar edilmelidir ve bir fırça veya benzeri
bir materyal ile ovalanmalıdır.
Derz temizliğinde yüzey bol su ile iyice durulanmalıdır. Metal temizliğinde temizlik sonrası derhal koruyucu madde uygulanmalıdır.


Adres
: Pazarkapı Mah. Islahane Cad. No:39 Ortahisar, 61030 Trabzon
Telefon
: 0 (462) 323 00 82
Faks
: 0 (462) 323 00 84